KONST / Litografier / Litografi 15153338
nr 1515 3338
Barbro Bäckström
(1939-1990), Sverige
Litografi, Signerad, daterad 1981. Bildmått: 60x40 cm, yttermått inklusive ram: 66x51 cm
Barbro Bäckström, svensk skulptör och tecknare född 1939, död 1990.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 januari 2023
kl 19:33:46
10/1 10:16:57
300 kr
16/1 18:35:35
Barbro Bäckström
Läs mer om Barbro Bäckström